Piesakies iniciatīvai “Bigbank piepilda sapņus”!

Piesakies iniciatīvai “Bigbank piepilda sapņus”!

bigbankpiepildasapnus

Bigbank AS Latvijas filiāle aicina ikvienu Latvijas skolēnu, skolotāju vai skolas direktoru pieteikties iniciatīvai “Bigbank piepilda sapņus”, kuras ietvaros banka izvēlēsies interesantāko un neparastāko ideju par skolas Ziemassvētku ballīti un palīdzēs skolēniem to īstenot dzīvē. Vai vēlies, lai Ziemassvētkos pie tevis viesojas aktieru grupa ar Ziemassvētku izrādi, vai arī gribi sarīkot labāko diskotēku ar Latvijā populāru DJ, sūti vistrakākās idejas mums, un mēs tās piepildīsim!

Pieteikšanās sākas jau šodien, 23. novembrī un ilgs līdz 6. decembrim. Kas tev jādara, lai pieteiktos? Viss ir  pavisam vienkārši:

  • uztaisi jautru un radošu bildi vai video ar klasesbiedriem vai skolasbiedru loku, ar ko kopā iesniegsiet pieteikumu;
  • apraksti ne vairāk kā 150 vārdos par kādu Ziemassvētku ballīti savā skolā sapņo un kāpēc tieši jūs esat to pelnījuši;
  • iesūti mums foto vai video un aprakstu uz e-pastu julija.vasiljeva@mmacoms.lv vai ievieto sociālajā tīklā Facebook ar tēmturi  #BigbankPiepildaSapnus. Gadījumā, ja  pats vēl neesi Facebook sociālajā tīklā, palūdz palīdzību vecākiem vai skolotājiem, kuri pieteikumu var ievietot tavā vārdā.
  • atceries, esi radošs un nebaidies būt atšķirīgs!

Iniciatīvas ietvaros tiks izvēlēti divi uzvarētāji, ņemot vērā gan kompetentās žūrijas viedokli, gan arī sociālā tīkla Facebook lietotāju simpātijas, īpašu priekšroku dotot tiem pretendentiem, kas savāks visvairāk “like” savam pieteikumam. Aicinām pretendentus ne vien iesūtīt pieteikumus, bet arī pašiem būt aktīviem un iesaistīt skolas un klasesbiedrus balsošanā.

Uzvarētāji tiks paziņoti 8. decembrī bankas mājaslapā un sociālajā tīklā Facebook.

Plašāka informācija par iniciatīvu  “Bigbank piepilda saņus”, kā arī  konkursa nolikums ir pieejams Bigbank AS Latvijas filiāles mājaslapā vai sazinoties ar konkursa atbildīgo personu Jūliju Vasiljevu, rakstot uz e-pastu julija.vasiljeva@mmacomms.lv vai zvanot +37129413906.