Blomēnietes, esat īstenas latvju saimnieces?

Blomēnietes, esat īstenas latvju saimnieces?Piesakieties!

Pavasarī LTV1 ēterā atgriezīsies skatītāju iemīļotais raidījums “Īstās latvju saimnieces”, tāpēc Latvijas Televīzija meklē septiņas brašas sievas no visiem Latvijas novadiem, kuras prot svinēt dzīvi, godā tradīcijas un spēj sarīkot īstus svētkus sev un citiem. 

Dalībai raidījumā var pieteikties līdz šī gada 9. decembrim, aizpildot anketu Latvijas Televīzijas mājas lapā: http://ej.uz/saimnieces . Piesakieties un parādiet, kā jūsu pusē tiek svinēti svētki! Ja esat pārliecināti, ka “Īstās latvju saimnieces” statusam lieliski atbilst jūsu mamma, māsa, radiniece, sieva vai draudzene, droši piesakiet viņu! Tas būs aizraujošs, neaizmirstams un sirsnīgs piedzīvojums

.125644__54f138fae8527-jpg

Tāpat kā iepriekšējās raidījuma “Īstās latvju saimnieces” sezonās, arī šajā septiņas saimnieces no dažādiem Latvijas novadiem septiņu sēriju garumā dosies ciemos viena pie otras. Katra sērija būs stāsts par vienu no viņām,  īstenu saimnieci, kura māk uzņemt viesus un sarīkot kārtīgus svētkus. Parādīsim ne tikai gatavošanos viesu uzņemšanai, bet arī katras sievietes ikdienu.

Informāciju sagatavoja:Agita Pudule Komunikācijas speciāliste